Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd
Xi'an Biof Bio-technology Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Certyfikaty
dobra jakość Proszek czystego białka roślinnego na sprzedaż
dobra jakość Proszek czystego białka roślinnego na sprzedaż
Opinie klientów
Gorąco polecam ten dostawca, dobry kontakt, dobra jakość produktu, idealny czas dostawy. Jestem bardzo zadowolony i kupuję ponownie. Muszę powiedzieć, że moje ostatnie zamówienie od Xi'an BIOF Biotech było niesamowite i proste. Fantastyczny kierownik sprzedaży Louis przeprowadził mnie przez cały proces. Louis miał przyjemność pracować. Jest bardzo inteligentny, pomocny.

—— znak

Wysyłka z Chin nie jest łatwa w dzisiejszych czasach! Ale Xi'an BIOF Biotech Co., Ltd. wykonała doskonałą usługę dostawy z DHL. Przygotowali oni bardzo dobrze wszystkie dokumenty dla amerykańskiego zgłoszenia bez żadnych przerw w US Custom and FDA inspection.

—— Przędzarka

Bardzo podoba mi się ten dostawca, użyłem ich kilka razy i dostarczają produkty o stałej jakości w wysokim standardzie usług. Zawsze radzę sobie z Louisem i dziękuję mu za związek!

—— Iesh

Drugie zamówienie i wszystko poszło gładko! produkt jest w 100% poprawny i świetnej jakości. transakcja została zakończona. To tak proste, jak to możliwe! będzie zamawiać ponownie i polecam innym również! Dziękuję Ci

—— Chory

Gorąco polecam ten dostawca, dobry kontakt, dobra jakość produktu, idealny czas dostawy. Jestem bardzo zadowolony i kupię ponownie. Co do samego zamówienia. Produkt dotarł przed planowanym terminem, a produkt wydaje się być bardzo wysokiej jakości.

—— Nacięcie

Dzięki za doskonałą pracę i szybką obsługę! Vey dobry suplier i szybka wysyłka, a produkt jest dobry. Całkowicie ufaj

—— Justin

Im Online Czat teraz

Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

1 2 3
Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : BIOF
Ilość pracowników : 101~200
Coroczne wyprzedaże : 2.5-5
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
Bezpłatne konsultacje przedsprzedażowe / bezpłatne próbki

BIOF oferuje 12 godzin szybkiej reakcji przedsprzedażnej i bezpłatne doradztwo. Każdy rodzaj pomocy technicznej jest dostępny dla użytkowników.

Bezpłatne próbkowanie i testowanie jest dostępne.

Oferujemy postępujący projekt rozwiązania dla wszystkich dystrybutorów i użytkowników.

Kontrola jakości

Jakość jest wysoko ceniona od początku w United z Taibai Organic farm & Yangling Industrial Park, działamy surowym standardem GAP od hodowli, sadzenia do zbiorów. W przypadku surowca dzikiego wdrażamy system wstępnego testowania przed wprowadzeniem do fabryki, surowo wymagające wskaźniki zawartości ekstraktów ziołowych dla metali ciężkich, pozostałości pestycydów i zawartości itd. Nasz zakład posiada cyfrowy sprzęt do monitorowania w czasie rzeczywistym od fabryki do warsztatowych obszarów czystych. Każdy proces jest ściśle kontrolowany z ekstrakcji, suszenia opakowań, każdy proces odbywa się w stanie zamkniętym.

Szybka dostawa

Dla naszych produktów zaopatrzonych oferujemy szybką dostawę 5-7 dni.

W przypadku innych specjalnych i niestandardowych produktów, wymienimy Cię jako klienta priorytetowego i wyprodukujemy Twój ładunek po raz pierwszy.

Usługa OEM

Produkty, które nie są wymienione na stronie internetowej, mogą być również dostępne, prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów.

Możemy dostarczyć produkt naturalny w pożądanej ilości i opakowaniu, od małych opakowań detalicznych lub butelkowych po opakowania o różnych rozmiarach, korzystając z szerokiej gamy opakowań dostępnych dla nas lub wykorzystując własne marki własne klienta, a tym samym pomagając w promowaniu wartości marki produktu.

24-godzinne usługi posprzedażowe

Po otrzymaniu powiadomienia użytkownika zapewniamy całodobową pomoc techniczną.

Nasz zespół posprzedażny będzie okresowo telefonować do użytkownika, aby w razie potrzeby kontaktować się z klientami w celu odkrycia i rozwiązania problemów.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji o naszych produktach, skontaktuj się z nami!

Czekamy na Twoje zapytania na nasz adres e-mail: louis@xabiof.com i serdecznie cieszymy się na współpracę z Tobą.

Szczegóły kontaktu
Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Faks: 86-29-88447187

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)