Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd
Xi'an Biof Bio-technology Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
dobra jakość Proszek czystego białka roślinnego na sprzedaż
dobra jakość Proszek czystego białka roślinnego na sprzedaż
Opinie klientów
Gorąco polecam ten dostawca, dobry kontakt, dobra jakość produktu, idealny czas dostawy. Jestem bardzo zadowolony i kupuję ponownie. Muszę powiedzieć, że moje ostatnie zamówienie od Xi'an BIOF Biotech było niesamowite i proste. Fantastyczny kierownik sprzedaży Louis przeprowadził mnie przez cały proces. Louis miał przyjemność pracować. Jest bardzo inteligentny, pomocny.

—— znak

Wysyłka z Chin nie jest łatwa w dzisiejszych czasach! Ale Xi'an BIOF Biotech Co., Ltd. wykonała doskonałą usługę dostawy z DHL. Przygotowali oni bardzo dobrze wszystkie dokumenty dla amerykańskiego zgłoszenia bez żadnych przerw w US Custom and FDA inspection.

—— Przędzarka

Bardzo podoba mi się ten dostawca, użyłem ich kilka razy i dostarczają produkty o stałej jakości w wysokim standardzie usług. Zawsze radzę sobie z Louisem i dziękuję mu za związek!

—— Iesh

Drugie zamówienie i wszystko poszło gładko! produkt jest w 100% poprawny i świetnej jakości. transakcja została zakończona. To tak proste, jak to możliwe! będzie zamawiać ponownie i polecam innym również! Dziękuję Ci

—— Chory

Gorąco polecam ten dostawca, dobry kontakt, dobra jakość produktu, idealny czas dostawy. Jestem bardzo zadowolony i kupię ponownie. Co do samego zamówienia. Produkt dotarł przed planowanym terminem, a produkt wydaje się być bardzo wysokiej jakości.

—— Nacięcie

Dzięki za doskonałą pracę i szybką obsługę! Vey dobry suplier i szybka wysyłka, a produkt jest dobry. Całkowicie ufaj

—— Justin

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Mamy powierzchnię produkcyjną o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, cztery zbiorniki ekstrakcyjne 6CBM, cztery zbiorniki koncentracyjne 1,5 CBM, 200 metrów kwadratowych czystego warsztatu GMP, jedną suszarnię rozpryskową 200KG, dwie wirujące trzy stopy SS800 i dziesięć kolumn chromatograficznych.

 • OEM / ODM
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkcyjnemu nasza firma utworzyła szereg systemów produkcji na dużą skalę, w pełni dostosowanych do potrzeb klienta. Usługi OEM obejmują kapsułki, tabletki, butelki i etykiety.

 • R & D
  Biof ma profesjonalny zespół R & D z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie ekstraktów ziołowych, aby zapewnić naturalne i wysokiej czystości składniki.

  Skupiamy się na czystości ekstraktów. Posiadamy wysokiej jakości kontrolę jakości, dział zapewnienia jakości i najnowocześniejsze laboratorium. Analiza badań i aparatura analityczna, zastosowanie AAS, HPLC, HPTLC, GC, Spektrofotometr UV zwiększa wartość naszych wysiłków w zakresie jakości badań i rozwoju.

Szczegóły kontaktu
Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Faks: 86-29-88447187

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)