Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd
Xi'an Biof Bio-technology Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Certyfikaty
dobra jakość Proszek czystego białka roślinnego na sprzedaż
dobra jakość Proszek czystego białka roślinnego na sprzedaż
Opinie klientów
Gorąco polecam ten dostawca, dobry kontakt, dobra jakość produktu, idealny czas dostawy. Jestem bardzo zadowolony i kupuję ponownie. Muszę powiedzieć, że moje ostatnie zamówienie od Xi'an BIOF Biotech było niesamowite i proste. Fantastyczny kierownik sprzedaży Louis przeprowadził mnie przez cały proces. Louis miał przyjemność pracować. Jest bardzo inteligentny, pomocny.

—— znak

Wysyłka z Chin nie jest łatwa w dzisiejszych czasach! Ale Xi'an BIOF Biotech Co., Ltd. wykonała doskonałą usługę dostawy z DHL. Przygotowali oni bardzo dobrze wszystkie dokumenty dla amerykańskiego zgłoszenia bez żadnych przerw w US Custom and FDA inspection.

—— Przędzarka

Bardzo podoba mi się ten dostawca, użyłem ich kilka razy i dostarczają produkty o stałej jakości w wysokim standardzie usług. Zawsze radzę sobie z Louisem i dziękuję mu za związek!

—— Iesh

Drugie zamówienie i wszystko poszło gładko! produkt jest w 100% poprawny i świetnej jakości. transakcja została zakończona. To tak proste, jak to możliwe! będzie zamawiać ponownie i polecam innym również! Dziękuję Ci

—— Chory

Gorąco polecam ten dostawca, dobry kontakt, dobra jakość produktu, idealny czas dostawy. Jestem bardzo zadowolony i kupię ponownie. Co do samego zamówienia. Produkt dotarł przed planowanym terminem, a produkt wydaje się być bardzo wysokiej jakości.

—— Nacięcie

Dzięki za doskonałą pracę i szybką obsługę! Vey dobry suplier i szybka wysyłka, a produkt jest dobry. Całkowicie ufaj

—— Justin

Im Online Czat teraz

Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

1 2 3
Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : BIOF
Ilość pracowników : 101~200
Coroczne wyprzedaże : 2.5-5
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
Xi'an Biof Bio-technology Co, Ltd jest profesjonalnym producentem ekstraktu roślinnego i naturalnych składników ponad 10 lat w Chinach. Dostarczamy wysokiej jakości materiały do ​​zastosowań w branży żywności i napojów, żywienia, zdrowia i higieny osobistej.

Jesteśmy uprzywilejowani w zakresie obsługi surowców botanicznych, produkcji i profesjonalnych usług. Posiadamy doskonały zespół ds. Badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży. Istnieją dział zakupów, dział sprzedaży, dział produkcji, dział jakości, dział finansowy, warsztat surowcowy i biuro.

Jako profesjonalny producent wyciągów roślinnych, poddajemy całą działalność naszej fabryki ścisłej kontroli jakości, od sadzenia i zakupu surowców po produkcję i pakowanie produktów. Posiadamy niezależne centrum badawczo-rozwojowe wyposażone w najwyższej klasy sprzęt biologiczny i sprzęt do precyzyjnego testowania. Nasz dział kontroli jakości wyposażony jest w zaawansowaną maszynę do testowania (HPLC, UV, GC itp.) Oraz profesjonalny personel techniczny, aby stworzyć kompletny system zarządzania i ścisły system kontroli jakości. Nasze produkty obejmują standardowe ekstrakty roślinne, ekstrakt z owoców, proszek owocowy, proszek roślinny i skuteczne rozwiązania w zakresie formuł preparatów ziołowych.

Informacje kontaktowe:

Adres: Room 1601, Tower 1, Building 25, Gaoke Garden, Gaoxin 5th Rd, High-tech Zone Xi'an, China

Tel: +86 29-88447187

Faks: 029884471

Email: Louis @ xabiof

Mob: + 86-18710896428

Skype: LouisLJT

Whatsapp: + 86-18710896428

Szczegóły kontaktu
Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Faks: 86-29-88447187

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)