Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd
Xi'an Biof Bio-technology Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNaturalne suplementy żywieniowe

Selektywne suplementy żywieniowe z receptorem androgenowym MK 677 Proszek do ciała

Orzecznictwo
dobra jakość Proszek czystego białka roślinnego na sprzedaż
dobra jakość Proszek czystego białka roślinnego na sprzedaż
Gorąco polecam ten dostawca, dobry kontakt, dobra jakość produktu, idealny czas dostawy. Jestem bardzo zadowolony i kupuję ponownie. Muszę powiedzieć, że moje ostatnie zamówienie od Xi'an BIOF Biotech było niesamowite i proste. Fantastyczny kierownik sprzedaży Louis przeprowadził mnie przez cały proces. Louis miał przyjemność pracować. Jest bardzo inteligentny, pomocny.

—— znak

Wysyłka z Chin nie jest łatwa w dzisiejszych czasach! Ale Xi'an BIOF Biotech Co., Ltd. wykonała doskonałą usługę dostawy z DHL. Przygotowali oni bardzo dobrze wszystkie dokumenty dla amerykańskiego zgłoszenia bez żadnych przerw w US Custom and FDA inspection.

—— Przędzarka

Bardzo podoba mi się ten dostawca, użyłem ich kilka razy i dostarczają produkty o stałej jakości w wysokim standardzie usług. Zawsze radzę sobie z Louisem i dziękuję mu za związek!

—— Iesh

Drugie zamówienie i wszystko poszło gładko! produkt jest w 100% poprawny i świetnej jakości. transakcja została zakończona. To tak proste, jak to możliwe! będzie zamawiać ponownie i polecam innym również! Dziękuję Ci

—— Chory

Gorąco polecam ten dostawca, dobry kontakt, dobra jakość produktu, idealny czas dostawy. Jestem bardzo zadowolony i kupię ponownie. Co do samego zamówienia. Produkt dotarł przed planowanym terminem, a produkt wydaje się być bardzo wysokiej jakości.

—— Nacięcie

Dzięki za doskonałą pracę i szybką obsługę! Vey dobry suplier i szybka wysyłka, a produkt jest dobry. Całkowicie ufaj

—— Justin

Im Online Czat teraz

Selektywne suplementy żywieniowe z receptorem androgenowym MK 677 Proszek do ciała

Chiny Selektywne suplementy żywieniowe z receptorem androgenowym MK 677 Proszek do ciała dostawca

Duży Obraz :  Selektywne suplementy żywieniowe z receptorem androgenowym MK 677 Proszek do ciała

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Xi'an, Chiny
Nazwa handlowa: BIOF
Orzecznictwo: ISO, USP, GMP
Numer modelu: 159752-10-0

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 50g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Przebrany pakiet, worek foliowy
Zasady płatności: Western Union, T / T, Paypal, Moneygram, Alibaba Trade Assurance Order
Możliwość Supply: 10 KG na miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: MK 677 Ibutamoren Temperatura topnienia: 170 ℃ ~ 172 ℃
Główna funkcja: Budowanie mięśni MF: C27H36N4O5S.CH4O3S
MW: 624,776 Pamięci masowej: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze pokojowej
High Light:

natural weight loss supplements

,

herbs and natural supplements

Selektywne receptory androgenowe Naturalne suplementy diety MK 677 Proszek do pielęgnacji ciała

Co to jest MK 677?

1. Nutrobal (mk677 mk-677) jest podawanym doustnie sekretarzem wzrostu / hormonów pierwotnie opracowanym przez farmakologię odwrotną. sekretagog jest terminem oznaczającym substancję, która chemicznie sygnalizuje wydzielanie przysadki mózgowej.

2. Innymi słowy, mk677 mk-677 można porównać do peptydów takich jak ghrp-6 lub ipamorelina, tyle że nie wymaga żadnych zastrzyków ani żadnych skutków ubocznych, takich jak ghrp-6. ten ghs (sekretagog wzrostu / hormonów) został opracowany w celu zwalczania takich stanów, jak zanik mięśni, otyłość i osteoporoza. był również ukierunkowany na leczenie starszych pacjentów ze złamaniem szyjki kości udowej, dlatego przeprowadzono mnóstwo badań dotyczących bezpieczeństwa.

Certyfikat Autentyczności MK 677

ANALIZA SPECYFIKACJA WYNIKI
Wygląd Proszek o barwie jasnożółtej do złamanej bieli Zgodny
Identyfikacja Czas retencji głównego piku to Potwierdź RS Zgodny
Zapach Charakterystyka Zgodny
Test (HPLC) ≥98% 99,08%
Pozostałość po zapłonie ≤0,1% Zgodny
Ciężki metal ≤20 ppm Zgodny
Strata przy suszeniu ≤0,3% 0,21%

Jak działa MK 677?

Według badań naukowych opartych na testach na zwierzętach, główną funkcją mk-677 jest zwiększenie produkcji następujących substancji:

1. grelina

2. igf-1 - czynnik wzrostu insuliny

Ghrelina jest samoregulującym łańcuchem złożonym z 28 aminokwasów, który jest głównie wytwarzany przez żołądek, chociaż może być również wydzielany przez komórki epsilon znajdujące się w trzustce. główną funkcją wydzielania greliny jest stymulowanie uczucia głodu. enzym służy jako przeciwdziałanie leptynie wydzielniczej enzymu, która jest wytwarzana w celu stymulowania wrażenia bycia pełnym. wzrost produkcji greliny może spowodować, że osoba przeprowadzająca testy na zwierzętach będzie chciała spożywać więcej pożywienia i może pozwolić, aby pragnienie jedzenia stało się bardziej efektywne. może to również oznaczać, że badany na zwierzętach doświadczy większej zdolności do przyjmowania większej ilości pokarmu w jednym otoczeniu.

igf-1 , z drugiej strony, jest wydzielaniem, które jest skrótem od czynnika wzrostu insuliny-1. jest to białko wydzielane przez wątrobę badanych zwierząt. związek między greliną a igf-1 jest symbiotyczny. ponieważ badany na zwierzętach ma zwiększoną zdolność do spożywania większej ilości pokarmu na paliwo z powodu wydzielania greliny, wydzielanie igf-1 umożliwia bardziej wydajne rozprowadzanie zwiększonego paliwa do komórek mięśniowych i szkieletowych. ostatecznie, to zwiększenie syntezy białek, które jest spowodowane wzrostem zarówno greliny, jak i igf-1, wywołanym przez mk 677, pozwala badanemu zwierzęciu osiągnąć poziom homeostazy na znacznie bardziej wydajnej podstawie pod względem syntezy białka.

Funkcja MK 677

Zastosowanie MK-677 dla medycyny:

Badania wykazały, że nutrobal zwiększy zarówno masę mięśniową, jak i gęstość mineralną kości. ponadto hamuje także gromadzenie się tkanki tłuszczowej, a badania wykazały, że u osób, które uzyskały beztłuszczową masę ciała, nie zaobserwowano wzrostu pęcherzykowej tkanki tłuszczowej. co więcej, osobom, które cierpiały na deficyt kalorii, i tak udało się zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową.

Zastosowanie MK-677 dla sportowców:

Ibutamoren (mk-677) spowoduje wzrost poziomu igf-1 i hormonu wzrostu nawet w stanie marnotrawstwa azotu wywołanym dietą. oznacza to, że nawet bez większego wysiłku w kuchni lub na siłowni prawie niemożliwe jest nie przyrost masy mięśniowej i utrata tkanki tłuszczowej za pomocą nutrobal.

Zastosowanie MK 677

Podwyższony hormon wzrostu ma dosłownie nieskończoną listę korzyści dla ludzkiego ciała, dlaczego, jak myślisz, dlaczego wszyscy próbują zdobyć HGH? Właśnie dlatego sarms mk-677 jest tak skuteczny, że zwiększa poziom hormonu wzrostu i IGF-1.

Jak pokazują badania, sarms mk-677 może być stosowany z wielu powodów, od wzrostu masy mięśniowej, po strzępienie. Nie konkuruje z poziomami hormonu wzrostu, który można uzyskać
egzogennie podawany HGH, dzięki czemu można go stosować z cyklami hgh. W rzeczywistości, stosując sarms mk-677, możesz łatwo uzyskać niesamowite wzrosty własnych naturalnych pulsów hormonu wzrostu bez konieczności radzenia sobie z irytującymi i bolesnymi codziennymi zastrzykami HGH. To jak używanie HGH bez codziennego wstrzykiwania.

W wielu badaniach sarms mk-677 zwiększał poziomy IGF-1 o 39–89%. Aby dać ci wyobrażenie o tym, co robi IGF-1, oto kilka zalet IGF-1:

Zwiększone utlenianie tłuszczu (utrata tłuszczu).

Zwiększone przyrosty mięśni (beztłuszczowa masa).

Napinanie luźnej skóry.

Leczenie starych ran.

Leczące kości, ścięgna i więzadła.

W rzeczywistości wielu użytkowników zgłasza wzrost do 6 funtów beztłuszczowej masy mięśniowej w 8 tygodniach tylko cykli IGF-1. To niesamowity wynik, ale codzienne wstrzykiwanie IGF-1 jest bolesne, kosztowne i frustrujące. Teraz istnieje tylko doustna alternatywa.

Dawkowanie MK 677

MK 677 Mężczyźni Kobiety
Dzienna skuteczna dawka 20 do 25 mg 12 do 20 mg
Optymalne zużycie Rano jedna dawka
Pół życia 24 do 36 godzin
Anobolic: stosunek androgenów 25: 1
Ruchomości Uwalnianie GH, IGF-1, IGFP-3, poprawia sen i wzmacnia układ odpornościowy
Estrogenne skutki uboczne Może powodować łagodne senności, a także może powodować zwiększenie apetytu
Optymalny czas trwania cyklu 12 do 16 tygodni
Czas pomiędzy cyklami 3 do 4 tygodni
Wymagany PCT Nie dotyczy

Inne składniki Sarms

Nazwa przedmiotu Nr CAS Specyfikacja
LGD-4033 (Ligandrol) 1165910–22–4 98%
RAD-140 (testolon) 1182367-47-0 98 %
SR-9009 (stenaboliczny) 1379686-30-2 98 %
YK-11 137003–76–1 98 %
MK 2866 841205–47–8 98 %
GW-501516 317318–70–0 98 %
S4 (Andrine) 401900–40–1 98 %
S23 1010396–29–8 98 %
AC- 262536 870888–46–3 98 %

Dlaczego warto wybrać MK 677?

1. MK-677 jest sekretarzem gh przyjmowanym doustnie (nie wymaga wstrzyknięć). Sekretarz gh to po prostu substancja, która sygnalizuje przysadkę mózgową w twoim ciele, aby wydzielać więcej hormonu wzrostu.

2. MK-677 w żadnym stopniu nie wpłynie negatywnie na poziom testosteronu, więc dosłownie nie ma żadnej szansy na supresję hormonalną. w konsekwencji nie musisz brać inhibitora aromatazy ani ukończyć fazy pct po zażyciu mk-677. niesamowita rzecz.

3. MK-677 powoduje kilkanaście z tych niezwykle silnych pulsacji gh w ciągu następnych 24 godzin od pojedynczej dawki i nie potrzebują wcale zastrzyków, jak wymagają wszystkie inne peptydy uwalniające hormon wzrostu.

Wysyłka MK 677

Express Drogą powietrzną Drogą morską
Odpowiedni dla mniej niż 50 kg
Szybko: 3-7 dni
Wysoki koszt
Nadaje się do ponad 50 kg
Szybko: 3-7 dni
Wysoki koszt
Nadaje się do ponad 500 kg
Wolno: 7-15 dni

Szczegóły kontaktu
Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: louis

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)